З метою формування національної свідомості учнівської молоді, становлення громадянина-патріота України в період з 1 по 31 жовтня 2018р. в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної учнівської молоді  проходив місячник з національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України – європейської країни».

 

В ході місячника керівники гуртків провели: годину спілкування «Україна – єдина держава»; бесіди до Дня захисника України та до Дня українського козацтва «Герої нашого часу», «З Україною в серці»; екскурсії по місту «Тернопіль – місто в якому я живу»; виховний захід «Козацькому роду – нема переводу»; розмову в колі «Держава починається з кожного»; вікторину «Національні та державні символи України». організували фотовиставку «Мій рідний край», акцію «Посади дерево Миру». Під час проведення виховних заходів розучувались українські патріотичні пісні.

Також, вихованці гуртка «Юні друзі природи» (керівник Мисак Г.Я.) спільно з Тернопільською міською бібліотекою № 5 для дорослих провели годину патріотизму «Сила нескорених». В рамках даного заходу керівник обласного осередку «Правого сектору» Назар Сарабун  - друг «Вій» і боєць Добровольчого Українського корпусу Ігор Антонюк  - друг «Бурий» розповіли про свято Покрову та день Захисника Вітчизни, ділились своїм досвідом та історіями. Катерина Магула,  член молодіжної організації «Права молодь» зачитала власну поезію. На завершення Години бійцям було передано вітальні листівки для бійців, які знаходяться на передовій і боронять кордони нашої держави.

Волонтерський центр учнівського самоврядування розпочав доброчинну акцію «Поспішайте творити добро!» (допомога ветеранам війни та праці, людям похилого віку) та акцію з упорядкування місць поховань Січових Стрільців, загиблих воїнів ІІ Світової війни та воїнів АТО. А інформаційний центр учнівського самоврядування підготував виставку історичних та аналітичних матеріалів про українські військові традиції та подвиги українських військовослужбовців у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

В рамках тижня флористики та фітодизайну, в ході місячника національно-патріотичного виховання, був проведений майстер-клас по виготовленні букетів, композицій на патріотичну тематику. А також, було організовано та проведено екскурсію в Марійський духовний центр с. Зарваниця. Педагоги Центру відвідали Собор Зарваницької Матері Божої, Підземну церкву Пресвятої Трійці, храм копії хатини Матері Божої, Хресну дорогу, український Єрусалим.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч