07листопада ц.р.  у Кременецькому професійному ліцеї проведено нараду з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

 

Обговорено важливі питання порядку денного:

  • про завдання закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо створення умов для підвищення якості підготовки здобувачів освіти у 2018/2019 навчальному році;
  • проблемні питання з підвищення якості професійної підготовки за результатами атестації професій у 2017/2018 навальному році;
  • планування раціонального й ефективного використання бюджетних коштів з метою оновлення та модернізації закладу професійної освіти.

Детальний аналіз з окреслених проблем провели:

  • Наталія Моравська – начальник відділу професійної та вищої освіти;
  • Любов Комаровська – головний спеціаліст відділу професійної та вищої освіти;
  • Оксана Гужда – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії професійної освіти.

Відкрила нараду начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома. Вона акцентувала увагу присутніх на проблемах і підсумках  вступної кампанії 2018 року,  забезпечення формування регіонального та/або державного замовлення на підготовку робітничих кадрів відповідно до регіональної специфіки, з урахуванням актуальності професій на регіональному ринку праці; на правильному плануванні кошторису на 2019 рік і відповідності штатних розписів наявним  учнівським контингентам; необхідності впровадження елементів дуального навчання у закладах професійної освіти.

Зацікавленість учасників наради викликало облаштування у Кременецькому професійному ліцеї навчально-практичних центрів з професій «Кравець. Швачка» і «Зварник»  новітнім обладнанням, придбаним за кошти державної субвенції.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч