З 1 по 3 листопада 2018 року відбувався перший етап національного відбору до участі в міжнародній конференції юних дослідників «ICYS-2019».

 

Серед них були і представники Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України: Олександра Хомишин, Надія Касянчук і Волошин Петро. Відбір ініціював національний координатор ICYS в Україні, найкращий вчитель України і світу за версією «GlobalTeacherPrizeUkraine» (2017) Пауль Пшенічка.

– Усі, хто проходить через систему практичної наукової підготовки, згодом стають дуже успішними людьми,бо здійснюють ранній старт, а це дуже важливо у науковому житті, як і в спорті чи мистецтві. Коли ці діти приходять на перший курс університету, то уже мають два роки практичної діяльності. А це – колосальний ріст особистості, – зауважив Пауль Францович.

Навчання у школі для потенційних учасників міжнародних конкурсів спрямовувалося на розвиток найважливіших навичок: знання англійської мови, уміння презентувати проект і володіння науковими методами. Насичена програма тренінгу передбачала лекції, практикуми, семінари,інтелектуальні ігри та квести.

Всі 20 учасників триденної школи МАН –гідні представляти Україну на міжнародній науковій арені, це цвіт нації. Маємо надію, що наші слухачі пройдуть відбір і в квітні 2019 року в Малайзію поїдуть саме юні науковці Тернопільщини.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч