У Києві, в Європейському університеті відбувся XXІ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені–2018».

 

Захід організований і проведений Асоціацією навчальних закладів України приватної форми власності та університетом-господарем з нагоди Міжнародного дня студента  серед колективів та виконавців навчальних закладів у жанрах розмовного, вокально-хорового та хореографічного мистецтва.

Цей музично-мистецький форум ніколи не обходиться без представників Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка – народного художнього ансамблю танцю «Горлиця» і його керівника, члена Національної хореографічної спілки України Андрія Медецького, які відомі у вітчизняному і зарубіжному мистецькому середовищі як багаторазові переможці різних хореографічних конкурсів. Нинішнього року у складі уславленого колективу виступали Яна Гаврилюк, Олена Микулич (21-ДО), Тарас Щепанський, Назар Кутняк, Олександр Фомин (31-М), Ірина Киричук (11-А), Ірина Вавренюк (12-Мс) і Максим Татарин (11-Ф) – і їм підкорилася найвища вершина «Барвів осені».

Окрім «Горлиці», учасниками фестивалю, зокрема, його вокального конкурсу, були Олексій Боднар (21-М), Софія Вересюк (41- Мк) та Ольга Гуменюк (41-М). І наші солістки також стали призерами конкурсу, посівши почесне ІІІ місце.

Оцінювали виступи Євгенія Пірог – письменник, громадський діяч, засновник творчого об’єднання «Всі мрії», Едуард Абрашеков – танцюрист міжнародного класу, керівник шоу-балету «Матадор» і голова журі Вікторія Касьянова – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри методики музичної освіти, хорового співу та диригування Національного педагогічного університету ім. Бориса Грінченка.

Висока оцінка виступів студентів академії підтверджена тим яскравим фактом, що підсумковий Гала-концерт організатори довірили відкрити саме «Горлиці» з її «Українським святковим танцем», а завершила його кременчанка  Ольга Гуменюк «Піснею про Україну».  

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч