У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка за сприяння Тернопільського обласного відділення НОК України та обласного осередку Олімпійської академії України відбувся науково-методичний семінар «Місце олімпійської освіти у становленні нової української школи». 

 

У семінарі брали участь майбутні педагоги дошкільної та початкової освіти. З ними вели мову перший заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко та завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Огнистий. 

Студентам було продемонстровано шляхи впровадження олімпійської освіти через заходи НОК України – «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський день», «Олімпійський куточок», «Олімпійський урок», «DO like OLYMPIANS», «#ОІуmрісLаb». Завершенням науково-методичного семінару  стала вікторина знавців олімпійського руху, за результатами якої активні учасники отримали призи від Національного олімпійського комітету України та відповідні сертифікати.

 

Зауважимо, що це перший пілотний проект який в майбутньому планується реалізовувати з педагогами під час проходження ними підвищення педагогічної кваліфікації. 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч