«Сьогодні ми виконуємо ще одну поважну місію - закладаємо фундамент школи у селі Шупарка Борщівського району» – наголосив голова ТОДА Степан Барна під час закладення капсули на будівництво сучасної школи.

 

Новий навчальний заклад у цьому селі просто необхідний, адже тому, який є, - понад сотню років. І тепер там тісно навчатися 160 учням із двох сіл Шупарки та Худіївки.

"Я впевнений, що понад 170 дітей, на яких розрахована дана школа, будуть навчатися в комфортних умовах та матимуть можливість розвивати наше село. Чому це відбувається? Бо стратегія держави якраз полягає в тому, щоб зробити максимально доступною послугу для людей", - підкреслив Степан Барна.

І ці кроки уже стали системними, адже майже у всіх школах області відбулися зміни, починаючи від заміни вікон до облаштування нових кабінетів природничо-математичного спрямування.

Будівництво школи в Шупарці розпочалося наприкінці грудня. Розраховано на три роки. Фінансування відбувається з державного фонду регіонального розвитку. Вартість об'єкта - майже 60 млн. грн. "Це один з перших об'єктів, де за останні три роки ми вже не працюємо над завершенням довгобудів, а розпочинаємо нове будівництво", - акцентував голова ТОДА.

Також Степан Барна додав, що завдяки ініціативі народного депутата України Олега Барни уже закладено 4 млн грн на ремонт дороги до Шупарки.

За інформацією Тернопільської ОДА

Фото

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч