4 січня 2019 року  Васильковецька ОТГ прийняла дітей з  Бахмутської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області.

 

Цього дня їх радо вітали у Васильковецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційих технологій та технологічних дисциплін, пригостили  смачним обідом, організували зустріч із головою Васильковецької ОТГ Андрієм Гайдашем, начальником відділу освіти Зоряною  Рогою.  Дирекор школи Людмила Марчишак  провели екскурсію школою,  а  учні  - розіграли вертепне дійство. 

Наступним заходом була зустріч із головою Гусятинської райдержадміністрації  Віталієм Батогом.

Для юних донеччан і педагогів підготували в громаді цікаву програму перебування: зустрічі з ровесниками й жителями Васильковецької ОТГ, перебування в сім’ях під час Святого вечора (Надвечір’я  Різдва Христового) і церковних богослужіннях, вивчення Різдвяних колядок і традицій, екскурсія старовинним Кам’янцем-Подільським.

Сьогодні, 8 січня ц.р. делегація учнів і педагогів з Донеччини перебуває в Тернополі, де знайомиться з його визначними історичними місцями, вертепами і хоровими колективами та головною ялинкою міста.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч