8 січня ц.р. у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації працівників управлінь освіти і науки, охорони здоров’я вітали директор, учні й педагоги Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мирона Зарицького, а також керівники Новосільської ОТГ і місцевого органу управління освітою.

 

Шкільний колектив у сценізованій формі й за різдвяними традиціями у віршах, піснях і колядках передав велич духу й радість від народження Ісуса Христа   - Нашого Спасителя.

У вітання діти щиро вклали свої особисті почуття й емоції, радість свята і духовні переживання, що зробило їх виступ особливим. Привітав присутніх і Новосільський сільський голова.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома висловила вдячність учням, вчителям, директору   Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталії Липці, начальнику місцевого відділу освіти Тетяні Дячук, керівнику Новосільської ОТГ Ільку Стахурському. За коляду і щирі вітання подякував колективу закладу освіти й начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.  Очільники галузей освіти і науки,  охорони здоров’я вручили школярам солодкі подарунки.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч