8 січня ц.р. керівники Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільської обласної ради Степан Барна й Віктор Овчарук  зустрілися з учнями  та педагогами  Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ст. Донецької області.

 

Як зазначили діти, цьогоріч вони по-справжньому відчули атмосферу величного свята.
«Наш край зберіг прадавні традиції святкування Різдва з колоритною колядою, віншуванням й вертепом. Важливо, аби всі українські діти мали змогу пізнати наше духовне та культурне надбання, — зазначив Степан Барна. — Сьогодні багато хлопців з військових з’єднань Тернопільщини боронять на Сході українську землю від ворога. За весь час протистояння загинули 94 наших хлопців, вихідців з Тернопілля. Стільки родин втратили сина, батька чи брата… Це наша особиста трагедія... Тож святий обов’язок кожного з нас — берегти світлу пам’ять про подвиги багатьох поколінь українців, які віддали життя за свободу рідної землі. Я вірю, що настане день, коли в українському Донецьку й Луганську замайорять синьо-жовні стяги. У день світлого Різдва Христового щиро бажаю миру на всій нашій українській землі».
Голова обласної ради Віктор Овчарук зазначив, що радий вітати донецьких гостей у нашому краї та побажав отримати якомога більше насолоди, долучаючись до наших традицій: «Ми маємо якомога більше дізнаватись один про одного, поділитись надбаннями наших регіонів, їх культурною та мистецькою самобутністю, знаходити якомога більше спільного, а не відмінного між нами. А ще  - дорожити та цінувати наші духовні досягнення. Відтак між нами ніколи  не будете непорозумінь».  

Учнівська делегація з наставниками сьогодні ознайомилася із Тернополем, відвідала обласний краєзнавчий музей. Ввечері діти вирішили приєднатися до виконання спільної коляди у ТЦ «Подоляни».

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч