Різдвяні свята в нашому краї відзначили 72 дітей і педагогів з Луганської та Донецької областей.

 

Цей захід відбувався в рамках обласної програми «Україна єдина. Схід і Захід разом» за ініціативи голови Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Діти побували у Васильковецькій територіальній громаді Гусятинського, територіальних громадах Борщівського і Бережанського районів, де знайомилися з місцевими народними звичаями й традиціями, вивчали колядки, брали участь у флешмобі в торговельно-розважальному центрі «Подоляни» та у флешмобі «Тернопільщина колядує».

Крім цього гості зустрілися з головою облдержадміністрації Степаном Барною, головою обласної ради Віктором Овчаруком та начальником управління освіти і науки Ольгою Хомою, з рук яких отримали солодкі подарунки. За час перебування на Тернопіллі юні луганчани й донеччани побували на екскурсіях у Збаражі, Вишнівці, печерах «Кришталева», «Вертеба», Кам’янці-Подільському, у Бережанах і його околицях. Для них проведені екскурсії працівниками обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді історико-архітектурними місцями міста Тернополя.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч