У   Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 впроваджується проект з енергоефективності.

 

Перший етап – заміна 246 вікон на енергозберігаючі, а наступний – заміна вхідних дверей, термосанація будівлі, частковий ремонт плоского даху з утепленням, а також встановлення індивідуального теплового пункту та кранів на батареях.

Загальний бюджет виконання робіт – майже 10,7 млн грн. Із загальної суми коштів  8 млн грн – це кредитні кошти міжнародної фінансової організації НЕФКО, решта – безповоротні грантові кошти Фонду Е5Р.

Кредит від НЕФКО – це перший міжнародний договір, підписаний Чортківською міською радою. Допомога НЕФКО полягає у тому, що місту Чорткову надається кредит у сумі близько 8 млн. грн. під 3% річних на 5 років із щоквартальним погашенням кредиту рівними платежами відповідно до договору.

Фонд Е5Р – це багатосторонній донорський фонд для стимулювання інвестицій в реалізацію муніципальних проектів підвищення енергоефективності та охорони навколишнього середовища у регіоні «Східного партнерства».

Виконує роботи із енергоефективності ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» (місто Івано-Франківськ), пропозиція якого перемогла у тендері.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч