Спільна зустріч працівників ювенальної превенції та патрульної поліції відбулася в Головному управлінні Нацполіції області. Правоохоронці обговорили роботу шкільних офіцерів поліції у Тернополі.

 

Проект «Шкільний офіцер поліції» розпочав свою роботу в Тернополі наприкінці минулого року.  Його мета –  створення безпечного середовища у навчальних закладах, профілактика порушень серед школярів, застосування різних практик задля попередження суперечностей, правопорушень та інших негативних явищ.

Четверо співробітників Управління патрульної поліції в Тернопільській області пройшли спеціальне навчання за програмою ««Шкільний офіцер поліції»» та отримали сертифікати.  Сьогодні патрульні ділилися досвідом з співробітниками підрозділів  ювенальної превенції.

– Школярі повинні сприймати офіцера поліції, як помічника,  довіряти йому, а не боятися, – зазначає інспектор патрульної поліції Ігор Івасів. Правоохоронець виконує обов’язки шкільного офіцера поліції.

 

Під час зустрічі правоохоронці обговорили, як попередити та реагувати на правопорушення серед  неповнолітніх, не допустити такого явища, як булінг в шкільному середовищі. Визначили учасники зустрічі шляхи співпраці щодо  результативної роботи проекту «Шкільний офіцер поліції».

– Ми повинні взаємодіяти та спрацювати, аби робота шкільного офіцера поліції була ефективною, а діти почували себе у школі безпечно, – підсумував начальник  відділу ювенальної превенції Петро Тихович.

 

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч