01березня ц.р. відбулося засідання регіональної ради з питань розвитку професійної освіти під головуванням заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Юрика.

 

У роботі ради брали участь Любомир Крупа – заступник голови Тернопільської обласної ради,Ольга Хома - начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Леонід Бицюра – заступник Тернопільського міського голови, Ірина Сум – заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради, представники обласного центру зайнятості, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради, профспілкових та громадських організацій, роботодавців та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час засідання обговорені питання:

  1. Про зміни, внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України
    від 14.12.2016 № 994-р «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів».
  2. Про рішення Комітету з питань освіти і науки Верховної ради України від 16 січня 2019 року (протокол №100) щодо формування регіонального замовлення на підготовку кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Дніпра.
  3. Про погодження обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців ступеня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.
  4. Про погодження прогнозних обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти на 2019-2021 роки.
  5. Про погодження обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області у 2019 році.
  6. Про погодження обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Тернополя у 2019 році.

За результатами обговорення запланованих питань прийняті відповідні рішення.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч