20 грудня 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято резолюцію, щодо відзначення 3 березня День дикої природи. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.

 

Україна взяла на себе низку міжнародних зобов’язань в екологічній сфері. А саме, забезпечення виконання Конвенції про міжнародні торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

Відзначення День дикої природи покликане сприяти приверненню уваги до цінності дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді рекомендує у закладах загальної середньої, позашкільної та вищої освіти проведення тематичних виховних годин, лекцій, бесід з учнями та студентами щодо збереження різноманіття дикої флори і фауни, проведення конкурсів малюнків, стінгазет, фотоматеріалів та розповідей про дику природу рідного краю, присвячені Всесвітньому дню дикої природи.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч