З 28 лютого по 5 березня з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та за сприяння ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» о. м. Володимира Фірмана вихованки і працівники колегіуму для дівчат «Знамення» відвідали католицьку школу святого Франциска у Відні.

 

Тут вони мали нагоду оглянути навчальний заклад, ознайомитися із сучасними європейськими методами освіти, поспілкуватися зі своїми ровесниками, учнями католицької школи, та представити пісенне багатство України.
Супроводжували групу  заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганна Зварич  та голова Комісії у справах освіти і виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Микола Медюх.

Програма була дуже цікавою і насиченою: екскурсії історичними пам’ятками Відня, палацовим комплексом «Schönbrunn», який зачаровує величчю і красою. Особливі враження залишились після відвідин української церкви Святої Великомучениці Варвари та національного символу Австрії – Собору святого Стефана.
Найбільш зворушливою була зустріч з сестрами ІІІ ордену Святого Франциска, що так гостинно щорічно приймають у себе колегіум «Знамення». Сестри своїм ставленням і поведінкою засвідчили, що любов, милосердя, порозуміння – це не високі слова, а норма щоденного життя.

Після зустрічі  Ганна Зварич від імені митрополита Василія передала подячну грамоту с. Петронілі Герль – президенту католицьких шкіл Австрії, яка впродовж усього візиту опікувалася делегацією з України.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч