12 березня ц.р. на базі Підволочиського ЦДЮТ у рамках засідання школи управлінської майстерності лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Підволочиської селищної ради відбувся огляд-конкурс на кращий соціальний міні-проект «Зроби свою школу кращою».

 

Мета заходу – активізація діяльності шкільного учнівського самоврядування, виховання в учнів активної громадянської позиції, підтримка й розвиток дослідницької та проектної діяльності учнів.  

На розгляд журі було представлено міні-проекти з 11 закладів загальної середньої освіти. Кожен проект був актуальним, відображав нестандартне вирішення проблеми, пов’язаної з покращенням соціально-економічного, естетичного вигляду закладу та його довкілля.

За рішенням журі перемогу в конкурсі серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. виборов проект учнівського колективу Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст.;   серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст. – проект НВК «Жеребківський ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».  Як найкращі проекти -  отримали в нагороду сертифікати на суму 10 тис. грн., а усі інші -  по 5 тис. грн. для реалізації своїх проектів.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч