12 березня  ц.р. у Тернопільському навчально - виховному комплексі №7 відбулася презентація проекту   "Мистецький світ дитинства".

 

На заході було представлено  п’єсу «Пастка для орла» тернопільського письменника Богдана Мельничука, у виконанні учнів цього   закладу освіти, а  також презентовано  книжку «Пастка для орла» та літературно-мистецьку панораму «Барви слова у єднанні з акустикою живопису в творчості митців Тернопілля».

На презентації були присутні українські письменники, художники, члени творчо-мистецьких груп, вчителі мистецьких закладів міста та громадськість. Зокрема і сам автор казки Богдан Мельничук, який  прийшов подякувати учням та вчителям за постановку  п'єси.

Він, зокрема, зазначив: «…сьогодні  наші юні актори показали, що вони справді гідні українці, які зроблять усе для незалежності нашої держави. Те, яку виставу поставили педагоги є справжнім подвигом. Значно легше працювати з професійними сценаристами,  акторами.  Але сьогоднішня презентація показала, що діти, під керівництвом своїх учителів, здатні краще та більш щиро передати всю суть п’єси».

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч