12 березня ц. р. у Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка відбулася презентація восьмої поетичної збірки Богдана Томенчука «Жінка з одного вірша».


Цей захід проведено за ініціативи начальника управління освіти та науки облдержадміністрації  Ольги Хоми і заступника директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрія  Шайнюка.

Богдан Томенчук – митець, творчість якого є головною рушійною силою поетичного руху сучасності, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, публіцист, лауреат двох літературних премій: імені В’ячеслава Чорновола та премії імені Івана Франка, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.
На презентації поетичної збірки була присутня дружина Богдана Михайловича – вірна муза поета, чарівна жінка, людина виняткової життєвої мудрості та високого професіоналізму Софія Томенчук.
Про визначний вплив творчості Б. Томенчука на розвиток сучасної української літератури розповіла Марія Нова, заслужений вчитель України, заступник директора з навчально-методичної роботи Тернопільської Української гімназії імені  І. Франка.  З музичним дарунком для поета та гостей заходу виступила гімназистка Анастасія Михальчук.

З вітальним словом до поета звернулася начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Ольга Хома.

Відверта розмова автора та читача відбувалася у щирій та невимушеній атмосфері. Поет глибоко переконаний, що саме Слово має магічну силу, тому і є найкращою зброєю проти неправди та фальші, які, на жаль, притаманні сучасному суспільству. Кожен присутній мав можливість відчути і зрозуміти по-своєму “Жінку з одного вірша”…

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч