Упродовж 11-29 березня ц.р. у багатьох обласних центрах України відбувалися інтелектуальні випробування IV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 

На IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 році команди Тернопільської області в нелегкій боротьбі вибороли загалом 17 дипломів, з яких 2 – I ступеня, 2 – II ступеня, 13 – III ступеня. Найщиріші вітання учням-переможцям та їхнім вчителям-наставникам! Подальших успіхів і перемог!

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Диплом (ступінь), здобутий на IV етапі

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Історія

1.

Петрикевич Андріана Володимирівна

Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м.Теребовля Тернопільської області

8

I

Денісова Людмила Петрівна

2.

Кудасюк Марія Ігорівна

Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області

10

II

Кузь Тетяна Георгіївна

Правознавство

3.

Шашкевич Анастасія Олександрівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич»

9

III

Папроцька Світлана Володимирівна

Англійська мова

4.

Федорейко Соломія Олександрівна

Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області

11

І

Великоборець

Наталія Ігорівна

5.

Бобровська Ірина Степанівна

Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

10

III

Тарасенко Ольга Леонідівна

Німецька мова

6.

Бойко Софія Ігорівна

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

ІІІ

Остапенко Світлана Віталіївна

7.

Турківська Вікторія Романівна

Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

ІІ

Мариніна Ольга Іванівна

Французька мова

8.

Приведа Анастасія Олександрівна,

Тернопільська Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

ІІІ

Панюс Світлана Василівна

Математика

9.

Фірман Дмитро

Богданович

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа – колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

ІІІ

Зажерей

Галина Андріївна

Біологія

10.

Людвіковська Анастасія Тарасівна

Опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 №1 Теребовлянської міської ради Тернопільської обл.

9

III

Кірдей

Юрій

Якович

11.

Каній

Віталій Олегович

Новосільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області

10

III

Каній

Марія Антонівна

Географія

12.

Березюк

Ігор Володимирович

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" міста Хоростків.

8

ІІІ

Богоніс Ірина Михайлівна

13.

Підгородецька Христина Андріївна

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" міста Хоростків.

9

ІІІ

Богоніс Ірина Михайлівна

Екологія

14.

Касянчук Надія Михайлівна

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області.

9

ІІІ

Сопівник Галина Ярославівна

15.

Панчук Богдана Вікторівна

Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної ради Тернопільської області.

10

ІІІ

Стрижак Світлана Анатоліївна

Українська мова і література

16.

Сивак Валерія Олегівна

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради тернопільської області

8

ІІІ

Балабан Галина Михайлівна

Нова Марія Антонівна

17.

Лепявко Катерина Андріївна

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради тернопільської області

9

ІІІ

Гарматюк Любов Іванівна

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч