Формування сучасних Збройних Сил України є одним із пріоритетів державної політики. Тому розвиток військової освіти в державі, як і в Тернопільській області зокрема, має неабияке значення.

 

Ще у 2015 році на базі Збаразького професійного училище було створено ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Зараз у закладі навчається більше 200 курсантів із різних областей.

У вівторок, 9 квітня коледж відвідали голова облдержадміністрації Степан Барна та начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома. Під час зустрічі з педколективом закладу представили нового директора Вадима Ластовицького. Також присутні обговорили питання й пропозиції щодо покращення умов навчання для курсантів.

«Впродовж останніх років відновлення військової інфраструктури було пріоритетом. Ми будемо продовжувати всесторонню підтримку цього коледжу, адже таких навчальних закладів лише два в Україні. Випускники цього коледжу зможуть служити у військових об’єднаннях, для яких постійним місцем дислокації є Тернопільська область. Дух, який тут закладатимуть у процесі навчання, повинен мати продовження у Збройних Силах України», - зазначив Степан Барна.

Додамо, що в області працює програма фінансової підтримки підготовки фахівців для професійного кадрового забезпечення Збройних Сил України та інших силових структур на базі державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» за якою у 2018 році з обласного бюджету було виділено більше ніж 2,5 мільйони гривень. Ці кошти використали для закупівлі оргтехніки, комп’ютерів, меблів, форми для курсантів, встановлення власного водопостачання та забезпечення належного харчування.

Фото


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч