15 квітня ц.р. відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

У її роботі брали участь Любомир Крупа, заступник голови Тернопільської обласної ради,  керівники місцевих органів управління освітою, методичних установ, закладів інституційного догляду та виховання дітей, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області, директори ТОКІППО, НМЦ ПТО в Тернопільській області.

Початок колегії розпочався з вітального слова  Любомира Крупи.

На розгляд колегії винесено  наступні питання:

  • про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р., участі учнівської та студентської молоді в предметних конкурсах, Всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях;
  • про стан виконавської дисципліни в органах управління освітою та закладах освіти області щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови обласної державної адміністрації та управління освіти і науки облдержадміністрації.

 З першого питання виступили:

         -  Ольга Когут, заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти;

        –  Леся ­Гордійчук, директор НМЦ ПТО в Тернопільській області;

        – Олександр Бірюков, начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

З аналізом другого питання ознайомила присутніх  Ганна Зварич, заступник начальника – начальнику відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Крім цього, слово для інформування було надано заступнику директора ТОКІППО Юрію Шайнюку.

Обговорено ще ряд важливих питань, визначено невідкладні завдання для їх реалізації та підбито підсумки  роботи колегії.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч