Сьогодні передзвін останнього шкільного дзвінка відкриває нову сторінку дорослого життя для 4571 випускника  закладів загальної середньої освіти Тернопілля.

 

«Переконана, каже начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, що вже в найближчій перспективі молода і талановита юнь братиме на себе відповідальність самостійно приймати свідомі рішення, здобуватиме необхідний досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке буде нерозривно пов’язане з майбутнім рідної країни. Приєднуємося до щирих вітань й побажань учнівській молоді, що лунають цього дня на шкільних майданчиках, з настановами бути небайдужими, чесними і добрими людьми, гідними громадянами   нашої держави, працювати, творити, боронити й утверджувати незалежність і територіальну цілісність України».

Документи про базову загальну  середню  освіту незабаром отримають 10035 дев’ятикласників, а літні канікули будуть цікавими й безпечними для майже 100 тис. школярів перевідних класів.

Шкільний дзвінок сповістив про завершення 2018/2019 навчального року, який подарував учням, учителям і батькам відповідно нові знання, нові враження, нові думки і почуття.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч