30 травня ц. р. у Тернопільському національному економічному університеті відбулася регіональна нарада-семінар з питань підготовки здобувачів вищої освіти за участю директора Департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України Шевцова А. Г.

 

У ході обговорення процедур ліцензування спеціальностей та акредитації освітніх програм взяли участь керівники та заступники керівників закладів вищої освіти міста Тернополя  й області, відповідальні від університетів і коледжів за підготовку ліцензійних та акредитаційних справ. Особливим аспектом дискусії було обговорення перспективних змін стосовно пропозицій до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності та Закону України «Про вищу освіту».

Андрій Шевцов також ознайомився з діяльністю ТНЕУ, його матеріально-технічною базою. Ректор  університету Андрій Крисоватий розповів гостю про стратегічні напрями роботи закладу вищої освіти, досягнення професорсько-викладацького колективу, а також студентські ініціативи і проекти. У нараді-семінарі брала участь начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч