8 вересня 2015 року в Підволочиській гімназії імені Івана Франка відбулося відкриття Дошки Пам’яті Біленькому Тарасу Ярославовичу - випускнику гімназії, який загинув при виконанні військового обов’язку по захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

 

Окрім учнів гімназії, учителів та батьків, на урочистостях були присутні Всечесні отці, голова районної державної адміністрації Борис Онищук, заступник голови районної ради Микола Скуйбіда, начальник відділу освіти  Підволочиської РДА Світлана Мотика, батько загиблого Ярослав Біленький, його рідний брат Андрій Біленький, а також учасники автомайдану, представники військового комісаріату,  однокласники, друзі,  гості та жителі селища.

Лінійка розпочалася внесенням Державного прапора України, прапора Гімназії та ЮПО «Львинець» і виконанням Державного Гімну України. Директор гімназії Наталія Худо коротко ознайомила присутніх з біографією та життєвим шляхом Тараса Біленького і згадала шкільні роки проведені ним у стінах освітнього закладу, зауваживши: «Сьогодні йдуть з життя найкращі сини України тому ми не маємо права забути жодного з тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє».

Відкрили Дошку Пам’яті батько та брат Тараса, а Всечесні Отці освятили її, після чого поклали квіти до могили Героя.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч