23 червня ц.р. запам’ятається мешканцям села Жабиня Зборівського району як день відкриття дитячого садка,  облаштованого за всіма сучасними вимогами.


На території Кальненської сільської ради (с. Жабиня та с. Кальне) проживають 60 дітей дошкільного віку, з них 30 – у селі Жабиня. У ІV кварталі 2016 року закінчено капітальний ремонт колишнього приміщення дитячого садка. Будівля відповідає вимогам щодо облаштування дошкільних навчальних закладів.

Приміщення дитячого садка розраховане на одну різновікову групу. У ньому облаштовано та естетично оформлено приміщення ігрової кімнати, спальні, роздягальні, спортивно-музичної зали, санвузла. Для забезпечення дітей трьохразовим харчуванням, відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, обладнано харчоблок з допоміжними приміщеннями. Значну роботу проведено з упорядкування території закладу: встановлено огорожу, бруківку, облаштовано пісочниці, висаджено квіти.
Тільки  завдяки спільним зусиллям органів виконавчої влади різних рівнів та дружньої громади села новий, затишний дитячий садок гостинно відчинив свої двері для дошкільнят. Радість з мешканцями громади розділили: народний  депутат України Тарас Юрик, голова  обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник начальника управління освіти і науки  облдержадміністрації Ганна Зварич, голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський, голова районної ради Богдан Максимів та сільський голова Володимир Пальцан.
Символічну стрічку під час відкриття приміщення дитячого дошкільного закладу перерізали Тарас Юрик і Степан Барна.

Приміщення дошкільного навчального закладу освятив отець-декан Володимир. Священик привітав сім’ї щасливих малюків, котрі відтепер матимуть дитячий садочок, а також побажав усім Материнського заступництва Пресвятої Богородиці. Далі слово мали гості свята.
«Я хочу подякувати громаді села Жабиня за її активну участь у роботі садочка. Ви справді дуже організована громада! Відтепер дітки будуть мати де проводити час не тільки в стінах садка, але й на його прилеглій території. Я тішусь, що це непоодинока справа зроблена в Жабині. Я думаю що через місяць ми відкриємо новий дитячий садочок в смт. Залізці Зборівського району. Ми можемо говорити про те, що насправді відновлюємо інфраструктуру, яка вже 25 років не була відновлена. На сьогоднішній день ми маємо країну, яка змінюється. Крок за кроком, садочок за садочком, метр за метром нової дороги вона змінюється і через кілька років ці дітки матимуть зовсім іншу країну»,- зазначив Тарас Юрик.
«Цей садочок є прикладом великої співпраці. Коли працює народний депутат, шукаючи кошти на ремонт, районна державна адміністрація та районна рада виділяють кошти на придбання меблів, та коли сільська рада включається в таку велику спільну роботу. Результат, який ми бачимо сьогодні досягнено не лише коштами державного бюджету, а власними зусиллями, коли голова працює і контролює сплату податків на території своєї сільської ради, коли батьки слідкують за роботою та якістю наданих послуг, і коли місцеві аграрії долучаються до роботи громади», – виступив Степан Барна.
На завершення урочистостей  дитячому садочку «Журавлик»  вручили численні подарунки.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч