У навчально-виховному комплексі "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбулося відкриття ще однієї групи дошкільного підрозділу та презентація оновлених кабінетів школи: іноземних мов, інформаційних технологій, біології та хімії, що стало значною подією для громади с. Лозова Байковецької об’єднаної громади.

 

Ця святкова подія відбулася за участі очільника Байковецької громади, сільських старост, керівників закладів освіти ОТГ, батьків вихованців. 

18 дітей молодшого дошкільного віку тепер мають можливість відвідувати дитячий садок, розвивати свої творчі здібності, формувати навички спілкування з однолітками та в повній мірі зможуть отримати дошкільну освіту, яка допоможе в подальшому легше та з певними навиками і знаннями поринути в освітній процес у загальноосвітньому навчальному закладі. 

Також цьогоріч у Лозівській школі оновлено три спеціально обладнані навчально-методичні центри, метою яких є створення оптимальних умов для організації освітнього процесу та забезпечення якості освіти.

Учні презентували оновлений кабінет іноземних мов, здійснивши віртуальну подорож англомовними країнами та Німеччиною. У кабінеті комп’ютерних технологійшколярі продемонстрували, як за допомогоюфункцій програми Exsel можна визначати суму затрат, створили анімований мультфільм у програмі Scratch тощо.

Цікаво був представлений і кабінет біології та хімії - присутні поринути у царство природи та хімічних дослідів.

Голова громади Анатолій Кулик вручив грамоту директору НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» Анні Чаповській, яка 30 років вміло керує роботою  закладу освіти.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч