21 грудня ц.р. в комунальній установі «Лановецький РМК» проведено семінар-практикум завідуючих закладами дошкільної освіти на тему: «Шляхи забезпечення цілісного розвитку особистості на рівні дошкільної освіти в умовах запровадження концепції Нової української школи».

 

Педагоги мали змогу підвищити рівень знань і вмінь щодо організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку; розширити обізнаність щодо методів та прийомів керівництва іграми; розвинути творчий підхід до організації гри й керівництва нею.

Завідувач Білозірського КДНЗ Бойчук М.М. ознайомила учасників практикуму з першими кроками дітей по сходинках творчості за методикою Бориса Павловича та Олени Олексіївни Нікітіних. Творчо та креативно вихователі Чайчинецького КДНЗ) Сторожук О.Я. та Поліщук А.Я. розповіли про розвиваючі ігри Воскобовича – навчання через казку. Вони наголосли , що методика Воскобовича – це не просто ігри. Це політ фантазії, казкові історії і чудова підготовка до школи. Було озвучено авторську ігрову методику Дж. Кюізенера в роботі з дітьми дошкільного віку.

На завершення учасники розробили методичні рекомендації щодо ефективності впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Лановецької РДА


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч