У рамках реформування галузі освіти й творення Нової української школи 12 квітня ц.р. голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна передав сучасні розвиваючі конструктори LEGO, дидактичні матеріали, а також набори «Шість цеглинок» для першокласників Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, а також для методистів обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

За словами Степана Барни, одним з пріоритетних завдань для області є розвиток освіти та покращення якості освітніх послуг: «Сьогодні ми на конкретному прикладі бачимо як держава підтримує освіту, є розуміння зі сторони Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Нова українська школа дозволяє змінити підхід до навчання дітей, тому ми зацікавлені, щоб таких кампаній як з LEGO було якомога більше. Готові стимулювати ті школи, які даватимуть учням якісні та нові знання, а також постійно вдосконалюватимуться».

Конструктори, які отримали учні чотирьох пілотних шкіл, впроваджені у навчальний процес. Вони допоможуть першокласникам тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим Новій українській школі умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Про це наголосила начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

За попередньою інформацією, майже 700 перших класів області отримають конструктори LEGO в наступному 2018/2019 навчальному році для впровадження в освітній процес Нової української школи. Усі матеріали дітям нададуть безкоштовно.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч