16 жовтня ц.р. учні перших класів, їх батьки та педагоги Яструбівської, Денисівської, Ішківської ЗОШ І-ІІ ступенів і Купчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали комп'ютерне обладнання для Нової української школи.

 

Вручали подарунки для закладів загальної середньої освіти начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома й голова Козівської районної державної адміністрації Василь Вітровий.

"З першого вересня 2018 року в Україні діти пішли в перший клас Нової української школи. Старту реформи передувала масштабна підготовка, направлена на основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, де панують співпраця та взаєморозуміння.

Сьогодні ви отримуєте ноутбук, кольоровий принтер 3 в 1, ламінатор та інше комп'ютерне обладнання. Я чітко розумію, що це не лише частина освітньої реформи, а насамперед – потреба часу. Вчителі мають по-іншому навчати дітей, а для цього потрібно мати, на чому це зробити» - наголосила начальник управління освіти і науки.

"Ми доклали чимало зусиль, щоб покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів, – сказав голова районної державної адміністрації Василь Вітровий. – На цьому зупинятися не будемо. Впевнений, що і цей рік стане в освіті плідним, для цього є усі передумови"

Фото

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч