Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня.

Український центр оцінювання якості освіти запрошує громадські організації долучитися до процесу  визначення порогового балу ЗНО.

 

Інший зміст освіти, методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. До неї уже 1 вересня 2018 року підуть всі першокласники. На запровадження сучасних технологій та створення новітнього освітнього середовища в початкових класах у Держбюджеті закладено майже 1 млрд грн. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час перебування на Дніпропетровщині, де провів нараду з керівниками територіальних департаментів (управлінь) освіти і науки. 

МОН України пропонує для громадського обговорення:

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 994-Р»

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 30 березня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект наказу «Про затвердження змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1377»

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 29 березня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освіти (після доопрацювання, з урахуванням зауважень і пропозицій)

Зауваження та пропозиції до проекту Концепції розвитку педагогічної освіти просимо надсилати до 4 квітня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

З 1 вересня 2018 року в 10-му класі можна буде вивчати інтегрований курс «Природничі науки». Він впроваджується в межах експерименту, і МОН України запрошує школи брати участь у цьому пілотуванні. Відповідний лист «Про впровадження експериментального курсу «Природничі науки» було розіслано Міністерством на усі обласні управління освіти.

МОН України пропонує для громадського обговорення:

  • проект Наказу "Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами" (зауваження та пропозиції просимо надсилати до 27 березня 2018 року на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
  • проект Порядoку зарахування учнів до санаторних шкіл, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти (зауваження та пропозиції просимо надсилати до 27 березня 2018 року на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Facebook

1000 символів ліворуч