Для проходження онлайн-курсу  вчителями початкової школи на платформі EdEra зареєструвалося майже 70 тисяч слухачів.

 

 Враховуючи велику зацікавленість  і те, що онлайн курс – це нова незвична форма роботи для вчителів, МОН підготувало детальні роз’яснення та інструкції, що допоможуть працювати на платформі. Відповідний лист було розіслано в обласні департаменти та інститути післядипломної освіти.

 

У документі, ґрунтуючись на поширених запитаннях-відповідях, які надходили на платформу EdEra протягом реєстрації на курс, консолідовано роз’яснення щодо програми онлайн-курсу, термінів публікацій навчальних матеріалів, інструкції, як зареєструватись на курс, як працювати з функціоналом платформи, як отримати сертифікат про успішне проходження курсу.

Зокрема МОН наголошує, що реєстрація на курс не закінчиться, зареєструватись на курс також можна в будь-який час, матеріали курсу не зникатимуть після перегляду – це найпоширеніші запитання стурбованих слухачів. Також необов’язково розпочинати навчання терміново і одразу після появи нових матеріалів – вони будуть доступні цілодобово, а на навчання є достатньо часу – лекції і завдання курсу з’являтимуться поступово до травня 2018 року. Слухач курсу може сам розподілити свій час, щоб в комфортній атмосфері пройти онлайн навчання.

 Щоб вчителям було легше зорієнтуватись, як зареєструватись і користуватись курсом, до листа підготовлено 7 додатків.

Додаток 1. Орієнтовні терміни публікації навчальних матеріалів та програма дистанційного курсу

Додаток 2. Відповіді на часті запитання перед навчанням на дистанційному курсі

Додаток 3. Реєстрація на дистанційний курс (покрокова інструкція)

Додаток 4. Покрокова інструкція входу в персональний кабінет на сайті EdEra

Додаток 5. Рекомендації та зауваження щодо навчання на дистанційному курсі

Якщо після прочитання інструкцій педагог не знайде вичерпної відповіді на питання, він може написати лист на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Для того, щоб ця комунікація була ефективною та зручною для всіх учасників процесу, також підготовлено

Додаток 6. Рекомендації з написання листів для запитів та їх приклади та

Додаток 7. Інструкція з користування платформою під час навчання на дистанційному курсі.

Всі ці інструкції також доступні онлайн на платформі EdEra www.ed-era.com/nus .

Інформує прес-служба МОН України

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч