З 30 червня по 02 липня 2017 року юні картингісти з усієї України демонстрували на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) свої вміння та віртуозність під час  змагань Кубку України з картингу серед учнівської молоді та ГО ТСО України.

 

      У заході взяли участь 114 спортсменів (вікова категорія від 6 до 23 років) з  Волинської,  Рівненської, Одеської, Закарпатської,  Київської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської,  Черкаської, Тернопільської областей та картинг-клубу  "Тернопіль". 
      Організаторами та співорганізаторами змагань виступили: Український державний  центр позашкільної освіти, картинг-клуб "Захід", Громадська організація "Товариство сприяння обороні України", Федерація картингу Тернопільської області,  Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.
      Під  час урочистого відкриття змагань учасників вітали: міський голова Тернополя Сергій Надал, голова Товариства сприяння обороні України в Тернопільській області Анатолій Новгородський, завідувач  Українського державного центру позашкільної освіти Іван Кияниченко, голова колегії спортивних комісарів Володимир  Миронов, президент Федерації картингу Тернопільської області Микола  Чорний, директор ТОКЦНТТШУМ Йосиф  Кохан.
        Юні картингісти змагалися у семи класах,  сформованих відповідно до віку і типу карту. 
         Командні та особисті результати визначались у трьох заліках: абсолютному, шосейно-кільцевих перегонах та зі швидкісного маневрування.
        Упродовж трьох днів велась гостра боротьба.  Слід відзначити, що сучасним картингом займаються не тільки юнаки, а й дівчата.   За кубок України  на рівні з юнаками боролися і чарівні дівчата: Шундаревська Христина (Львівська обл.), Гречана Діана (Хмельницька обл.), Стицюк Поліна (Рівненська обл.). 
        За підсумками змагань і результатами суддівської колегії командну перемогу вибороли школярі Чернівецької області. Наступні місця в спортсменів Волинської  та Чернігівської областей. Переможці й призери турніру отримали кубки, медалі та грамоти Українського державного центру позашкільної освіти та ГО ТСО України. 
       Член команди Тернопільської області Лукащук Денис на шосейно-кільцевих перегонах у класі картів "Кадет" зайняв почесне друге  місце. 
        Дипломами УДЦПО також відзначені:  "Наймолодший учасник" Ковальчук Андрій (Волинська обл., 6 років) і "За волю до перемоги" - Мельник Дмитро (Чернівецька обл.).

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч