Оздоровленням та відпочинком цього літа в області вже охоплено понад 28 тисяч дітей.

 

19 липня на відпочинок та оздоровлення до дитячих таборів «Ромашка» (с.Нирків Заліщицького) та «Барвінок» (с.Манюки Зборівського районів) відправили чергову групу неповнолітніх (91 особу) з Тернопільщини: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, учасників антитерористичної операції, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, обдаровані школярі.

Нині діти мають можливість відпочивати й набиратися сил в п’яти оздоровчих закладах області. Адже, крім двох вищезгаданих таборів, переможцями тендерних закупівель стали й  оздоровчі заклади «Лісовий» (с.Скоморохи Бучацького району), а також два заклади з Борщівщини – «Лісова пісня» та «Збруч».

Перебування дітей у таборі повністю безкоштовне, адже діти належать до пільгових категорій і саме для них за кошти обласного бюджету було закуплено 1 360 путівок. Загалом з обласного бюджету цього року виділено на відпочинок та оздоровлення дітей понад 5 млн. гривень. Крім цього, більше 3 млн. грн. виділено з районних і бюджетів міст обласного значення, а також 1 млн. 600 тис. грн. виділено для оздоровлення дітей пільгових категорій із бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Цього літа за кошти обласного бюджету, вже відправили на оздоровлення та відпочинок понад 700 дітей пільгових категорій. Станом на 10 липня за місцеві кошти, що були спрямовані на функціонування відпочинкових, пришкільних і  мовних таборів, охоплено оздоровленням та відпочинком понад 28 тис. дітей області.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч