Упродовж двох днів (30.09 і 01.10 ц.р.)   на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбувалися обласні змагання з автомодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

 

Змагання з кордових автомоделей – це основа автомодельного спорту, де всі автомоделі виготовляються власноруч і кожний гуртківець позашкілля гордий за свою модель. Кордове автомоделювання – висота інженерної думки, адже мікродвигуни мають швидкість 36000-42000 обертів за хвилину. А це означає, що їх поршень має бути виготовленим із точністю до 0,001 міліметра та рухатися догори-вниз 600-700 разів на секунду!

Нагороди розігрувалися у класах: АМ-1, АМ-2, Е-2, ЕЛ-1 та «Раллі».

Кубок за командну першість вибороли вихованці обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Друге й третє місця посіли команди Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів і Підволочиської районної станції юних техніків.

Медалі, грамоти, дипломи ТОКЦННТШУМ отримали переможці в командній та особистій першості. Також відзначений "Наймолодший учасник"  - Чорняк Олександр, вихованець Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч