Сьогодні,  05 жовтня ц. р. науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ проведено тематичний обласний семінар-практикум з працівниками органів управління освітою, відповідальними за військово-патріотичне виховання, керівниками роїв, учасниками маршу патріотів, переможцями  районних, міських та в об’єднаних територіальних громадах етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Учасники семінару розглянули нормативно-правову  законодавчу документацію з військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, виконання обласної програми національно-патріотичного виховання, та наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017р. №1278 «Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З проблемних питань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та шляхів їх реалізації виступили Іван  Цьомик – методист «Відділу соціального розвитку при управління освіти і науки облдержадміністрації», Оксана Пшенична – директор і Михайло  Фалінський – завідувач науково-краєзнавчим відділом ТОКЦТКСЕУМ.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч