21 грудня ц.р. у Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Я.П.Горошка Борсуківської ОТГ Лановецького району проведено обласний семінар-практикум керівників музеїв закладів освіти системи Міністерства освіти і науки України.

 

Під час семінару висвітлювались актуальні питання, пов’язані з роботою музеїв закладів освіти та їх керівників, дотриманням нормативно-законодавчої бази, що стосується музеїв, формуванням освітнього простору в закладах освіти. Наголошувалося на неухильному виконанні завдань обласної програми з національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, осучасненні навчально-методичних зусилль педагогічних колективів з цих питань, діяльності координаційних рад, учнівського самоврядування засобами пошуково-дослідницької та пошуково-краєзнавчої роботи.

Натепер для учнівської молоді, юних екскурсоводів та їх керівників є важливим розвиток та розширення мережі музеїв навчальних закладів, поповнення вітрин новими експонатами, виконання завдань Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу», де щорічно за рекомендацією МОН України визначаються профілі музеїв, за якими делегація Тернопільщини бере участь у всеукраїнському етапі.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч