З 9 по 15 січня 2018 р. у Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді проходив Тиждень науки і техніки (ТНіТ), приурочений Дню пам’яті Героїв Крут.


За цей час відвідувачі - учні закладів освіти Тернополя, їх батьки і педагоги знайомилися з роботою технічних гуртків ТОКЦНТТШУМ, досягненнями талановитих вихованців, спілкувалися з творчими педагогами закладу.
У рамках заходу керівники гуртків науково-технічного напрямку організували святкову новорічно-різдвяну виставку робіт вихованців "Зимовий вернісаж". Також діяла виставка робіт юних техніків, раціоналізаторів і конструкторів області, експонувалися вироби гуртка історичного й технічного стендового моделювання.
Щодня вихованці Центру брали участь у яскравих заходах насиченої тижневої програми, демонстрували свої знання, творчі здібності, розважалися.
У конкурсах та змаганнях тижня брали участь 364 вихованців Центру.
72 гуртківців - переможців конкурсів і змагань, нагороджено грамотами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч