Чемпіонат України «Дитяча ліга» серед юнаків 2001 р.н. і молодших сезону 2017/2018 став для волейбольної команди ДЮСШ м.Теребовлі черговою можливістю позмагатися із серйозними суперниками та продемонструвати власний рівень майстерності.

 

Цьогорічні змагання, за словами тренера Теребовлянської команди Михайла Туркули, були значно складнішими, адже грали в основному не з ДЮСШ, як раніше, а зі спортінтернатами – спеціалізованими закладами великих обласних центрів, що мають значно більший притік молоді, а значить – якісну вибірку серед високих, здібних та наполегливих хлопців.

За результатами попередніх турів у фінал Чемпіонату вийшло вісім команд з усієї України. Четвірка лідерів, місце в якій виборола теребовлянська ВК ДЮСШ, розігравши фінальний кубок – професійна та сильна. Тож можемо впевнено гордитися хлопцями, які витримали натиск та здобули вагоме призове місце – друге в Україні!

1 м. Харків ОВУФК і С (обласне вище училище фізичної культури і спорту, команда суперліги, дочірня ВК юракадемії м.Харків)

  1. м. Теребовля ДЮСШ
  2. м. Харків «Локомотив» ХДВУФК №1; (державне вище училище фізичної культури)
  3. м. Одеса СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака; (спеціалізована школа олімпійського резерву)
  4. м. Вільнянськ ВРДЮСШ;
  5. «МХП» ВІННИЧИНА;
  6. м. Житомир ДЮСШ №1;
  7. КСЛІ м. Київ.

«Харків у волейболі – це як «Динамо» чи «Шахтар» у футболі – зазначає Михайло Туркула, – вища ліга, спортивна традиція, яку активно підтримують та пропагують. Ми сьогодні також маємо що запропонувати молоді для реалізації себе в спорті. Вихованці Теребовлянщини тепер – члени збірних України: Савків Ярослав, Оскоріп Руслан, Максим Руденко та Олексюк Тарас. Запрошуємо молодих людей та їх батьків звернути увагу на волейбол, як на перспективний вид спорту, котрий активно розвивається у громаді та може запропонувати вам не лише здоровий спосіб життя – а й особистий успіх, дружній колектив команди, змагання, подорожі та багато іншого. Варто лише захотіти навчитись і прийти до нас».

Цікаві факти: Теребовля заявила про себе уже в першому турі Чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків, який відбувся у нашому місті в другій половині листопада 2017 року. Тоді, після програшу нашій ВК, дніпровська команда знялась із змагань, не маючи аргументів щодо такого «провалу». Натомість двоє кращих гравців цієї команди підсилили склад харківських команд.

Уперше цьогоріч волейбольна команда дівчат Теребовлянської ДЮСШ вийшла на всеукраїнський рівень змагань – Чемпіонат України «Дитяча ліга» серед дівчат 2003 р.н. сезону 2017-2018рр. У всеукраїнських змаганнях брали участь 17 команд з різних регіонів держави. За результатами ігор перших чотирьох турів до фіналу пробилися лише 8 з них. Теребовля – у їх числі.

«Дівчата показали себе гідно і, я впевнений, досягли б ще кращих результатів, якби не виснажлива і заплутана система гри, – зауважує їх тренер Назарій Климко, – Адже за результатами попередніх турів ми стартували з третього місця. До того ж, були однією з лише двох команд, що зуміли відібрати по одному очку у переможця – запорізького спортінтернату».

«Безперечно, волейбольній команді дівчат нашої ДЮСШ іще є куди рости. Але вже цей сезон «Дитячої ліги» став для них хорошим стартом та значним досягненням» – коментує директор ЦФЗН «Спорт для всіх» Ярослав Королюк.

Результат нашої команди у Чемпіонаті України – 6 місце.

До трійки лідерів увійшли:

  1. м. Запоріжжя «Спортінтернат КЗ ЗСЗШІСП;
  2. Вінницька обл. «Колос» – збірна;
  3. Хмельницька обл. с. Голосків «ДЮСШ-ОБРІЙ».

 

За інформацією Теребовлянської об’єднаної територальної громади

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч