На центральному стадіоні Тернополя завершилися змагання з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ р.а., організовані Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

В змаганнях взяли участь 17 команд та 112 учні, які навчаються в професійно-технічних закладах області. В командному заліку абсолютну першість отримало Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Призерами серед юнаків стали команди:

ІІ місце – ДНЗ «Шумське ПТУ»;
ІІІ місце – ТВПУ технологій та дизайну.

Призерами серед дівчат стали:

ІІ місце – Тернопільський центр професійно-технічної освіти;
ІІІ місце – ТВПУ технологій та дизайну.

В особистому заліку першість здобули:

  • 100 м юнаки – Солтис Михайло (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 100 м дівчата – Корнійчук Ганна (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 400 м юнаки – Драбик Ілля (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 400 м дівчата – Паньків Христина (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 800 м юнаки – Ковальчук Дмитро (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • 800 м дівчата – Ярош Ольга (ВПП Техколедж);
  • 1 500м юнаки – Телев’як Павло (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • штовхання ядра юнаки – Висоцький Ігор (ВПП Техколедж);
  • штовхання ядра дівчата – Мітюрьова Вікторія (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі);
  • стрибки у довжину юнаки – Смик Тарас (Підволочиський ПЛ);
  • стрибки у довжину дівчата – Ревуцька Тетяна (ТВПУ сфери послуг та туризму);
  • естафета 4х100 юнаки – Шумське ПТУ
  • естафета 4х100 дівчата – ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі

 

Серед студентів участь у змаганнях взяли 7 коледжів та 70 студентів.

Переможцями в особистому заліку стали:

  • 100 та 200 м юнаки – Андрій Кульчицький (Технічний коледж);
  • 100 та 200 м дівчата – Наталія Винничук (Чортківський педколедж);
  • 400м юнаки – Андрій Фінюк (Кременецький лісотехнічний коледж);
  • 400 м дівчата – Ірина Штокайло (Галицький коледж);
  • 800 м юнаки – Іван Музика (Гусятинський коледж);
  • 800 м дівчата – Ольга Домик (Чортківський педколедж);
  • 1 500м юнаки – Василь Замороз (Зборівський коледж);
  • штовхання ядра юнаки – Андрій Жук (Технічний коледж);
  • штовхання ядра дівчата – Юлія Деденко (ТК харчових технологій та торгівлі)
  • стрибки в довжину дівчата – Юлія Паньків (Галицький коледж)

В командному заліку перемогу вибороли студенти Технічного коледж ТНТУ ім. І.Пулюя, другу сходинку посіли спортсмени Галицького коледжу ім. В.Чорновола, а третю – майбутні педагоги Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського.

Команда-переможець та призери нагороджені дипломами і командними медалями, а спортсмени грамотами обласного відділення КФВС МОНУ.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч