4 червня 2018 року розпочали свою роботу літні мовні табори у 2 закладах загальної середньої освіти Підволочиської селищної ради: у Підволочиській ЗОШ І-ІІІ ст. та у Підволочиській гімназії ім. І.Франка.

 

У мовних таборах буде займатися та відпочивати 75 школярів, які матимуть можливість удосконалити свої знання з англійської та німецької мов. Табори будуть працювати за програмою №2, з дворазовим харчуванням. До роботи таборах залучені вчителі іноземних мов, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, вихователі груп продовженого дня.

Метою перебування дітей в таборах є підвищення рівня оволодіння англійською та німецькою мовою серед учнів школи, зацікавлення дітей до вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми, розширити світогляд юнацтва, гармонійно поєднати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям та оздоровленням.

У таборах діти будуть мати можливість спілкуватися англійською, німецькою мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових програмах, театральних виставах, конкурсах, змаганнях тощо).

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч