Упродовж п’яти днів (з 05 по 09 червня ц.р.) на території музейного комплексу «Лемківське село» Монастириського району відбувався ІІ обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

 

25 роїв молодшої та 25 роїв старшої вікових груп змагалися за звання найсильнішого у різних видах: «Стройовий впоряд», «Стрільб», «Смуга перешкод», «Рятівник», військово-прикладні види, перетягування канату та конкурсна програма.

Перемоги в молодшій віковій групі «Джура» здобули рої:

  • «Стройовий впоряд»:
    • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
    • ІІ – ІІІ місця розділили – Почапинська ЗОШ І-ІІІ ст. та «Козацький гарт» Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.
  • «Стрільба»:
    • І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія м.Копичинці»;
    • ІІ місце – Скалатської ОТГ;
    • ІІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • «Перетягування канату»:
    • І місце – Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
    • ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія м.Копичинці»;
    • ІІІ місце –Ценівської ЗОШ Козівського району.
  • «Смуга перешкод»:
    • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
    • ІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;
    • ІІІ місце –Почаївської ОТГ.
  • «Рятівник»:
    • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
    • ІІ місце – Підгаєцької гімназії ім.М.Паславського;
    • ІІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • «Конкурсна програма»:
    • І місце – Лановецької ОТГ;
    • ІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.
    • ІІІ місце – Зборівської ОТГ.

У загальному заліку в молодшій віковій групі «Джура» результат наступний:

  • І місце – рій Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІ місце – рій Зборівської ОТГ, ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Зборова;
  • ІІІ місце – рій Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцями у старшій віковій групі «Сокіл» стали рої:

  • «Стройовий впоряд»:
    • І місце – Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ і «Лисогір» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисівці Заліщицького району;
    • ІІІ місце – «Морські Соколи» м.Тернополя.
  • «Стрільба»:
    • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
    • ІІ місце – Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№7;
    • ІІІ місце – Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика».
  • «Смуга перешкод»:
    • І місце – «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;
    • ІІ місце – СЗОШ І-ІІІ ст. смт.Залісці;
    • ІІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст..
  • «Рятівник»:
    • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
    • ІІ місце – Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ;
    • ІІІ місце – Колиндянської ОТГ.
  • «Військово-прикладні види»:
    • І – ІІ місце розділили – Коропецький обласний ліцей-інтернат з ПВПФ та «Лисогір» ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисівці Заліщицького району;
    • ІІІ місце – «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району.
  • «Перетягування канату»:
    • І місце – Підволочиської ОТГ;
    • ІІ місце – Потуторського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ Бережанського району»;
    • ІІІ місце – Коропецького обласного ліцею-інтернату з ПВПФ.
  • «Конкурсна програма»:
    • І місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.;
    • ІІ місце – «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;
    • ІІІ місце – Лановецької ОТГ.

У загальному заліку у старшій віковій групі «Сокіл» перемогу здобули рої:

  • І місце – «Морські Соколи» м.Тернополя;
  • ІІ місце – «Чаєнята» Матвіївського НВК Шумського району;
  • ІІІ місце – Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усі переможці гри в різних вікових групах нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, кубками та призами, а найкраща команда обласного етапу «Морські соколи» Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 буде захищати честь області на заключному ІІІ етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч