Надзвичайно цікаво проходять дні літнього мовного табору "Merry Kids" на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків, в якому разом з учителями гімназії працює волонтер з Ірландії Вінсент Френ.

 

Під час відкриття табору було піднесено прапори України і Ірландії та «GoCamp», урочисто пролунали гімни цих країн.

Гімназисти, розділившись на 4 команди "Dreamers", "Smile", "Sunbeams", "Rainbow" виготовляли постери-представлення своїх країн. Активно працював з командами волонтер, пропонуючи різноманітні форми роботи, ігри, заохочуючи цим дітей до активної співпраці. Робота проходила весело, жваво, легко, адже є порозуміння між усіма.

"З Україною в серці" – саме під такою назвою проходив другий день у мовному таборі "Merry Kids". Гімназисти представляли свою країну у віршах, танцях, постерах, демонструючи при цьому не лише свої знання, а й знайомлячи волонтера Вінсента із справжніми українськими традиціями. Він же, в свою чергу, надихав їх творити, допомагав в усьому своєю доброзичливістю, спілкуванням, відкритістю.

Шестикласники разом із волонтером з Ірландії Вінсентом Френом здійснили подорож в мальовниче містечко  Кам'янець- Подільський.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч