12 червня ц.р.  у  ДОЗ «Ромашка», що у селі Нирків Заліщицького району,  побував голова обласної державної адміністрації  Степан Барна.

 

Спілкуючись з дітьми, він розповів, що будучи школярем, також перебував у дитячому таборі  «Лісова казка» села Борщівка Лановецького району. «Я дотепер отримую приємні спогади від перебування у цьому оздоровчому таборі на фоні красивого озера у селі Борщівка. Тому літні табори – це найкращі дитячі враження», – поділився власним досвідом з дітьми керівник краю.

На те, щоб неповнолітнім у «Ромашці» було комфортно й приємно проводити час, за кошти  обласного та районного бюджетів, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на території табору збудували павільйон. Тепер там проводять різні розважальні, пізнавальні та культурно-мистецькі заходи.

«На його будівництво було виділено майже 300 тис. грн. З районного бюджету кожного року також виділяються кошти і створюються додаткові можливості для наших дітей. З обласного бюджету на проведення оздоровчої кампанії ми виділили 6 млн. 480 тис. грн. За бюджетні кошти оздоровлюємо в першу чергу дітей пільгових категорій. Тому, в цьому таборі, я переконаний, у дітей залишаться неперевершені враження і від Червоногородського замку, і від Джуринського водоспаду, що дозволить їм відпочити на свіжому повітрі», – зазначив Степан Барна.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч