З 18 по 21 червня ц. р. у Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся   Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, в якому брали участь представники 19 областей України.

Тернопільщину представляли  вихованці обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молодіБілецька Таміла, Вальчук  Павло, Гудима Лілія, Чайковська Мар’яна.

Вихованці ТОЦЕНТУМ виступили з презентацією«Моя мала Батьківщина», пройшли навчання у  Школі першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно», взяли участь у майстер-класах з традиційного ужиткового мистецтва і національної символіки «Українське містечко», тренінгових заняттях.

Учасники Фестивалю відвідали Національний музей історії України та виставу «Всюди один… Свічка на вітрі» в Київському академічному театрі ім. Лесі Українки.

За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності командуобласті нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру .

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч