У жовтні в місті Києві проходив конкурс науково-технічної творчості школярів «POLYTECO Україна 2018-2019» (Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF»).Учасники та гості мали можливість ознайомитися з виставкою наукових проектів учасників конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» у  головному залі Державного політехнічного музею КПІ ім. І. Сікорського.

До фіналу конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» вийшло майже 160 проектів у шести категоріях: «Математика», «Фізика та астрономія», «Інженерія», «Енергетика», «Хімія» та «ІТ». Географія учасників дуже широка: вони приїхали з 19 областей України.  Тернопільську область представляла команда Борщівської філії МАН: Михайліченко Віталій та Федоришина Катерина. Катерина зуміла вибороти диплом ІІІ ступеня. 

Серед членів наукового журі конкурсу – провідні вчені та освітяни з наукових і науково-освітніх установ України. При визначенні переможців члени журі оцінювали не лише науковий рівень проектів, але й презентаційні та комунікаційні навички конкурсантів, їхнє вміння мислити логічно, володіння англійською мовою, завершеність проектів, адже найкращі з суперфіналістів у травні 2019 року представлятимуть Україну  на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у м. Фінікс (США, штат Арізона), у червні 2019 року – на конкурсі «Genius Olimpiad» у м. Освего, (США, штат Нью-Йорк) та інших.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч