Нещодавно в  Заліщицькій державній гімназії відбулося велике мистецьке свято краси українського слова – презентація творів відомої сучасної письменниці, людини надзвичайного таланту Оксани Кузів.

 

Зустріч була організована за сприяння випускниці гімназії Наталії Махлинець, директора гімназії Олександри Войчишин та викладача секції української мови та літератури філії МАН України Наталії Зубик.

Презентація пройшла на одному диханні. Авторка закохала у своє слово всіх, і кожен, переповнений емоціями, вийшов уже іншою людиною, адже письменниця зуміла торкнутися сердець слухачів, зачепити за живе – і перемінити!

Оксана Кузів родом із Прикарпаття, проживає та працює журналістом в Івано-Франківську. Закінчила Львівський державний університет, за фахом – викладач української мови та літератури.

2014 року стрімко ввійшла в літературу зі збіркою повістей «Адамцьо», яка за два роки витримала п’ять перевидань і стала «Книгою року у молоді Прикарпаття 2014», увійшла до 80-и найкращих книжок України за рейтингом «Вся Україна читає дітям», а 2016 року Вигодський народний театр за інсценізацію «Адамця» на Всеукраїнському фестивалі театру в Очакові здобув Гран-Прі.

2015 року світ побачив поетичну збірку О. Кузів «В закапелках душі», 2016 року – книгу прози «Назови мене своєю», яка на 23-му Форумі видавців у Львові увійшла в ТОП-5 найбільш популярних книг. 2017 року читач отримав ексцентричний роман із неоднозначною назвою «ЩЕмить», котрий видавництво «Апріорі» визнало бестселером за той же рік.
2018 року відома книга «Адамцьо» перевидана вшосте, а також з’явилися два нові видання – роман «Собача любов» та збірка поезій «Задивлена в небо».

У чому ж секрет такого шаленого успіху? Насамперед, у виборі життєвих тем, побудованих на реальних фактах. Творчість Оксани Кузів – унікальне явище в нашій сьогоденній літературі.  

Твори О. Кузів – справжнє мистецтво. Легкий стиль викладу, глибока філософська осмисленість, закоханість у слово і тонке його відчуття, велика любов до рідної землі і до Людини як Божого творіння – ось секрет майстерності письменниці.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч