З 30.11. по 01.12.2018 року в м. Києві відбувався IV Форум українських патріотичних справ «Ми - Українці».

 

Організований захід - Міністерством освіти і науки України за сприяння Українського інституту національної пам’яті, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження».

У відкритті Форуму брали участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, керівник експертної групи з питань позашкільної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України Юрій Демедюк.                 Програма патріотичного заходу передбачала тематику питань: «Розвиток національно-патріотичного виховання в системі освіти через призму освітньої реформи», «Патріотичне виховання: інтерактивні форми в освітньому просторі та позашкільному навчальному закладі», «Нове положення про гру «Сокіл» («Джура»): нововведення та шляхи їх впровадження», «Гра «Джура» як засіб організації реального учнівського самоврядування».

Наш край на Форумі представляли відповідальні за військово-патріотичне та національно-патріотичне виховання працівники Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Михайло Фалінський і Олег Роган та заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 Михайло Грім.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч