Майже місяць часу, з 22.12.2018р. по 24.01.2019р. в Українському домі «Перемога» Тернополя обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді представляв щорічну виставку кращих учнівських робіт на різдвяно-новорічну тематику «Дідух – різдвяний дух».

 

Тут були представлені новорічні композиції, дідухи та різдвяні павуки, стилізовані ялинки, вироби з природнього матеріалу. За організацію та проведення виставки колектив Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відзначений подякою Тернопільського міського голови Сергія Надала.

За час роботи виставки її відвідали тисячі жителів і гостей Тернополя. Зокрема, під час робочого візиту до м. Тернополя гостем виставки став Президент України Петро Порошенко, який крім цього взяв участь у роботі профільних експрес-майстер-класів.

У рамках різдвяно-новорічної виставки проводився конкурс на кращу різдвяну шопку. Однією з кращих стала шопка вихованців обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівники: Гевко Галина, Павлусик Ольга). Роботу відзначено подякою міського голови Тернополя та передано на почесне місце в Музей шопок, що діє Марійському духовному центрі с. Зарваниця.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч