З 30 січня по 01 лютого ц. р. в Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проходив очний етап Всеукраїнського конкурсу досягнень юних зоологів і тваринників.

 

Захід проводився метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів в галузях зоології та сільського господарства, розкриття їх наукового потенціалу. Тернопільську область на цьому заході представили учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільних освіти.

Дипломом НЕНЦ МОН України ІІ ступеня у секції «Тваринництво 1» нагороджена Медвідь Марія, учениця 7 класу Бережанської школи-гімназії ім. Богдана Лепкого, вихованка гуртка «Екологічна стилістика» Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради з роботою «Особливості розведення та утримання нутрій у домашній міні-фермі».

Диплом НЕНЦ МОН України ІІІ ступеня у секції «Тваринництво 2» нагороджений Різник Андрій, учень 7-А класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Галини Гордасевич Кременецької міської ради з роботою «Турун: шкода чи захист для сільськогосподарських угідь».

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч