З 27 по 29 травня ц. р. у с. Добровляни Заліщицького району в місцевому відпочинковому комплексі відбулися обласні відкриті змагання з судномодельного спорту та міжрегіональні змагання юних судномоделістів,  приурочені Дню захисту дітей.

 

Організаторами та співорганізаторами заходу виступили Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) і Заліщицький центр науково-технічної творчості школярів.

У заході брали участь 46 юних спортсменів із семи команд Тернопільської облаcті та гості з міст Рівного,  Луцька,  Хмельницька та  Києва.

Розпочалися змагання із стендового оцінювання моделей-копій та допуску їх до змагань. Суддівська колегія оцінювала відповідність моделей до оригінальних кораблів за кресленнями.

Під час ходових випробувань спортсмени демонстрували навички управління моделями. На воду запускали моделі, які повинні були пройти кілька порталів, не зачепивши буйків.

Для гуртківців та їх керівників також була організована культурна програма. Учасники відвідали Касперівську ГЕС, сонячну електростанцію та оглядовий майданчик у селі Хрещатик Чернівецької області.

Усі переможці та призери змагань отримали дипломи відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді й Заліщицької міської ради.

За підсумками роботи суддівської колегії командну першість здобули та нагороджені:

  • Кубком та дипломом першого ступеня - команда ТОКЦНТТШУМ;
  • дипломом другого ступеня - команда Тернопільського району;
  • дипломом третього ступеня - команда Заліщицького району.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч